BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Namai ir interjero patarimai

Kiekvienas nori, kad namai atrodytų jaukiai, gražiai, stilingai. Juk namuose praleidžiame labai daug laiko. Todėl turime skirti šiek tiek laiko, kad sutvarkytume savo aplinką. Jei gyvenate name jums reikalinga tvarkyti ne tik namo vidinį interjerą, bet ir sukurtu grožį ir patogumą sode aplink namą. Taigi jūsų laukia dviguba užduotis. Tačiau šiame straipsnyje apie aplinkos tvarkymą nekalbėsime.
Greičiausias būdas susitvarkyti savo namų interjerą tai pasamdyti interjero dizainerį. Jie dažniausiai būna kupini idėjų ir gali pasiūlyti įvairių sprendimo variantų. Tačiau ką daryti jei neturite galimybių samdyti interjero dizainerio. Tuomet į darbus teks kibti pačiam. Šiame straipsnyje pateiksime keletą patarimų, ką daryti, kad jūsų namai atrodytų puikiai ir be dizainerio įsikišimo.
Namams jaukumo suteikia iš pirmo žvilgsnio paprasti ir natūralūs dalykai. Pavyzdžiui jūsų interjerui puikų dizainą galima sukurti namus dekoruojant trafaretais Trafaretai - tai puikus būdas leisti Jūsų norams pagaliau būti įgyvendintiems. Vaikų kambarys, Jūsų miegamasis, virtuvė gali atrodyti visiškai kitaip, pabodusios namų sienos dings naudojant Jūsų fantaziją. Pagyvinę sienas piešiniais, suteiksite patalpoms daugiau individualumo. Galima kiekvieną kambarį marginti atskirais trafaretų raštais, spalvomis. Trafaretai padės sukurti išskirtinę nuotaiką. Trafaretai yra ypač populiarūs tarp dizainerių.Jie labai mėgsta taip dekoruoti sienas, lubas.
Kaip dekoruoti su trafaretu?
Pirmiausia reikia išsirinkti norimo ornamento trafaretą. Tada nusipirkite jums patinkančių dažu ir kaip sakoma pirmyn į darbą. Trafaretais galite papuošti net baldus. Gana gražus ir skoningas derinys, jei ant sienų esantis trafaretas taip pat atsikartotų ir ant baldų. Prieš pradėdami dažyti su trafaretu, turite nudažyti sienas.Sienų spalvą derinkite su trafareto spalva. Trafaretas gali būti šviesesnis arba tamsesnis nei sienos spalva. Jei sienos jau nudažytos,tuomet jas galite jau dekoruoti.Trafaretą pritvirtinkite nelabai lipnia juosta. Pamirkę teptuką į dažus, perteklių nubraukite. Dažykite baksnodami. Žiūrėkite, kad dažų perteklius nenulašėtų nuo kartono ant sienos. Dažykite pasirinktais dažais.
Dar keletas minčių dėl spalvų pasirinkimo. Jei jūsų butas yra mažas, pasirinkite ryškias spalvas.Mažuose butuose gerai atrodo ryškios spalvos. Jei visos sienos ir detalės bus tik 2 spalvų - atmosfera bus nuobodi ir dirbtinė. Akcentu gali tapti šviesių spalvų baldai, pavyzdžiui, kėdės, stalai. Jei dekoruojate vaikų kambarius ten tikrai reikalingas spalvingumas ir žaismingumas.

Rodyk draugams